• Smluvní farmaceutická výroba

  Provádíme veškeré práce spojené s adjustací léčivých přípravků a úpravami jejich balení. Všechny činnosti, týkající se těchto výrobních procesů, probíhají v režimu Správné výrobní praxe (dříve užíváno označení SVP).

 • Farmaceutická logistika

  Zajišťujeme veškeré služby logistického charakteru – pro léčiva a potravinové doplňky – od uskladnění, až po jejich rozvoz na místo určení. Máme certifikaci SDP.

 • Potravinové doplňky (food supplements)

  Zabýváme se certifikovanou výrobou potravinových doplňků. v režimu SVP v rozsahu jejich primární a sekundární adjustace.

 • Certifikované výrobní prostředí

  Ve svých výrobních prostorách máme optimální podmínky pro poskytování kvalitních a komplexních služeb v oblasti smluvní farmaceutické výroby, což potvrzují získané certifikáty (SVP, ISO).

 • Balení léčiv

  Nabízíme primární a sekundární adjustaci léčivých přípravků pevných a tekutých lékových forem.

Farmaceutická výroba a farmaceutická logistika

MEDIAP®  je stabilní a spolehlivý partner v oblasti primární a sekundární adjustace léčiv, skladování a logistiky léčiv do zemí východní Evropy. Jsme na trhu již od roku 1996. Dále také provádíme smluvní výrobu v rozsahu primární a sekundární adjustace v oblasti potravinových doplňků.

Neméně významnou aktivitou naší společnosti jsou výroba potravinových a humanitárních balíčků, potřebných převážně v krizových situacích. I tuto činnost doplňuje nabídka komplexních logistických služeb (skladování, balení zásilek a jejich doprava „Just in Time“ k odběrateli).

Naše společnost velmi dbá o trvalé zvyšování kvality produktů i poskytovaných služeb, což dokládají certifikáty, udělené a pravidelně kontrolované kvalifikovanými certifikačními autoritami.

Vysoká úroveň a komplexnost poskytovaných služeb, spolu s produkcí kvalitních výrobků, jsou hlavním cílem rozvoje společnosti.

MEDIAP ®, spol. s r.o.

Dostihová 678
763 15 Slušovice

Spis.zn: C 221926
vedená u Městského soudu v Praze Česká republika

IČO: 645 09 648


FARMACEUTICKÁ VÝROBA

Dostihová 678
763 15 Slušovice
Česká republika

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


LOGISTICKÝ SKLAD

areál STAR ZLÍN a.s.
Kvítkovická 1527
763 61 Napajedla


DESIGN AND CODE BY WEBOO | MARKETING & TECHNOLOGY